ПОСЛУГИ    КЛІЄНТИ    ЗНИЖКИ    ПРО СЕРВІС    КОНТАКТИ IN ENGLISH 

Пошта
 E-mail

 Пароль


Домени, імена сайтів
Реєстрація доменного імені
.ua
.com.ua
.net.ua
.org.ua
.edu.ua
.ws
.info
.biz
.com
.net
.org
.tv
.kiev.ua
.lviv.ua
.crimea.ua
.dp.ua
.od.ua

*Реєстрацію доменів наших клієнтів забезпечує сервіс DNS.COM.UA
Договір №28/4 CC-D


Сервіси
Управління поштою
phpMyAdmin
Статистика


Довідкова інформація
Український WHOIS
База даних UANIC


Хостинг в Украине: Newsite.com.ua

Сервіс NEWSITE.COM.UA створено з метою надання послуг професійного веб-хостінгу
Серверне обладнання розташовано на ColoCall, київському інтернет-майданчику, з'єднання з Інтернет якого забезпечується каналами до багатьох українських ISP, серед яких "PFTS" (IT-Systems)", "Адамант", "WNet", "Технологічні Системи", "SkyVision Ukraine", "Навігатор Онлайн", а також UA-IX - український центр обміну трафіком і UTC-IX - точка обміну українським трафіком Укртелекому. Така схема забезпечує необхідну надійність і виробничу потужність - сумарна пропускна здатність каналів складає понад 400 Mbit/s, що на даний момент з запасом задовольняє потреби клієнтів. Технічне обладнання майданчика дозволяє за лічені хвилини довести пропускну здатність каналів до 1 Gbit/s.

Завдяки цьому досягається максимально висока швидкість передачі даних.

Технічний майданчик обладнано у відповідності з сучасними вимогами по обладнанню великих вузлів зв'язку Інтернет.


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТЕХНІЧНИХ ФАХІВЦІВ
  1. Версії програм на сервері newsite.com.ua
  2. Шляхи деяких програм
  3. Управління своїми файлами на сервері
  4. Індивідуальні настройки та файл .htaccess
  5. Запуск періодичних процесів (cron)
  6. Робота з файлами протоколів (логфайлами)
  7. Обробка помилок запитів до сервера
  8. Особливості роботи MySQL

Версії програм на сервері newsite.com.ua

OS: Fedora release 9 (Sulphur)
WebServer: Server version: Apache/2.2.13 (Unix)
Perl: This is perl, v5.10.0 built for x86_64-linux-thread-multi
PHP: PHP 5.2.9 (cli) (built: Jan 4 2010 17:20:26)
MySQL: mysql Ver 14.12 Distrib 5.0.88, for unknown-linux-gnu (x86_64) using readline 5.1
Webalizer: Webalizer V2.01-10 (Linux 2.6.25-14.fc9.x86_64) English


Шляхи деяких програм
/usr/bin/perl
/bin/bash
/usr/sbin/sendmail

Управління своїми файлами на сервері
Для доcтупу на сервер Ви можете використовувати протокол FTP. Протокол FTP дозволяє передавати і отримувати файли з сервера, а також переназивати та видаляти їх на сервері. Через FTP Ви можете змінювати права файлів.

Браузери Netscape Navigator, MS Internet Explorer, візуальний веб-редактор MS FrontPage та ряд інших програм підтримують FTP з використанням логіна і пароля для перекачки файлів.

В браузері для цього необхідно в полі вводу інтернет-адреси ввести відповідну FTP-адресу типу: ftp://login:password@domain.com.ua.

Проте ми рекомендуємо FAR Commander. Це клон Norton Commander, який працює під Win32 і підтримує протокол FTP.

Індивідуальні настройки та файл .htaccess
Багатьма своїми настройками Ви можете керувати самостійно через файл .htaccess. В цьому файлі можна зазначити відповідність розширення файлу типу файлу (HTML документ, SSI документ, CGI скрипт, PHP скрипт і т.д.), зазначити кодування файлів, та багато іншого.

Файл .htaccess впливає на каталог, в якому він знаходиться, і на всі його підкаталоги, відміняючи дію настройок рідних каталогів. Він повинен мати права на читання для групи.

Дозволено змінювати наступні групи настройок:
AuthConfig: Allow use of the authorization directives (AuthDBMGroupFile, AuthDBMUserFile, AuthGroupFile, AuthName, AuthType, AuthUserFile, require, etc.);
FileInfo: Allow use of the directives controlling document types (AddEncoding, AddLanguage, AddType, DefaultType, ErrorDocument, LanguagePriority, etc.);
Indexes: Allow use of the directives controlling directory indexing (AddDescription, AddIcon, AddIconByEncoding, AddIconByType, DefaultIcon, DirectoryIndex, FancyIndexing, HeaderName, IndexIgnore, IndexOptions, ReadmeName, etc.).

Детальну інформацію про використання даних настойок можна знайти в документації до веб-серверу Apache.

Запуск періодичних процесів (cron)
Ви можете використовувати утиліту cron для запуску Ваших періодичних процесів (скриптів). Редагування таблиці процесів здійснюється службою технічної підтримки відповідно додаткового запиту по e-mail.

Робота з файлами протоколів (логфайлами)
В підкаталозі logs/ Вашого домашнього каталогу розміщуються файли протоколів доступу до Вашого серверу. Зазвичай це файли access.log та error.log. Розмір цих файлів враховується в загальній дисковій квоті так само, як і розмір будь-яких інших файлів, власниками яких Ви є.

Всі файли *.log в каталозі користувача вважаються файлами протоколу веб-сервера. Користувач не може їх змінювати чи видаляти (так як вони можуть бути відкриті вебсервером для запису).

Обробка помилок запитів до сервера
Ви можете встановити свою власну реакцію свого сервера на помилки типу 404 (сторінка не існує). Для цього в htdocs/.htaccess треба прописати директиви ErrorDocument, які описують для кожного коду помилки нове повідомлення про помилку чи URL, на який буде зроблено редірект у випадку цієї помилки.

Особливості роботи MySQL
Для кожного хостінга може бути створена одна база даних MySQL, за назвою подібна логіну. База створюється службою технічної підтримки відповідно додаткового запиту по e-mail.

Всі сортування сервер MySQL виконує в кодуванні koi8_ru. Якщо дані будуть зберігатись в інших кодуваннях, то сортування будуть виконуватись неправильно. Можна вимкнути режим двостороннього перекодування на льоту windows1251 - koi8, тоді всі дані будуть перекодовуватись в одну сторону при передачі їх на сервер і потім перекодовуватись зворотно при їх отримуванні з сервера. В результаті клієнт може працювати з даними в windows-1251, сервер же отримує їх в правильному кодуванні koi8_ru.

Для ввімкнення перекодування треба на початку кожного сеансу роботи з MySQL сервером після підключення до нього давати команду:

set CHARACTER SET cp1251_koi8;

 Click and feel Art!!! Зроблено в студії
«Філарт»bigmir)net TOP 100 Яндекс цитирования    © 2004 - 2006 NEWSITE.COM.UA

Time generation: 0.24076700210571 s